O nas

Marka MŁYN PODLASKI należy do firmy Rol-Bud, działającej na rynku od wielu lat. Od początku istnienia firmy nasza działalność ściśle związana jest z sektorem rolnictwa.  Szeroka paleta produktów sprzedawanych w naszych sklepach zawiera m.in: pasze, śruty, koncentraty, witaminy i różnego rodzaju dodatki paszowe. Ważnym działem są kwalifikowane nasiona zbóż i traw oraz folie i siatki rolnicze. Z biegiem lat rozwijaliśmy się i starając dostosowywać się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia poszerzyliśmy swoją ofertę o sprzęt pomocniczy do gospodarstwa rolnego oraz części, których potrzebuje rolnik do naprawy swoich maszyn.

Obecnie wprowadziliśmy do naszej oferty usługę Mobilnej Mieszalni Pasz – Młyn Podlaski. Jest to najnowocześniejsza mobilna mieszalnia pasz w Europie z możliwością automatycznego rozpylania dodatków płynnych w trakcie mieszania. Przy pomocy tego wysokiej klasy urządzenia jesteśmy w stanie przygotować w ciągu godziny od 5 do 8 ton gotowej pełnoporcjowej paszy, będąc w gospodarstwie klienta i wykorzystując jego własne surówce.

Zachęcamy również do skorzystania z nowo uruchomionego sklepu internetowego, gdzie w zaciszu domowym, bez gwaru i kolejek zamówią Państwo wszystko to co potrzebne jest do prawidłowego funkcjonowania Waszego gospodarstwa. My natomiast dostarczymy to dla Was w możliwie najkrótszym czasie.